Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Długopisy metalowe z grawerem GRATIS ! Ulotki w atrakcyjnych cenach Ulotki w atrakcyjnych cenach Długopisy metalowe z grawerem GRATIS !

 

Agencja Reklamowa STUDIO MT działa na rynku gnieźnieńskim od 2000r. Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną i reklamową firm. Oferujemy usługi reklamowe w zakresie: projektów graficznych, poligrafii, reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, oklejania pojazdów, reklamy przestrzennej, budowania wizerunku firm, tworzenia serwisów internetowych oraz dystrybucji gadżetów i odzieży reklamowej.

Nie boimy się nowych wyzwań. Projektowanie graficzne i praca nad reklamą to nasza pasja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług dbając zarazem o "portfel" i zadowolenie naszego klienta. Każdy realizowany przez nas projekt jest wykonywany w ścisłej współpracy z Państwem i zaczyna się od omówienia założeń wizualnych i finansowych osobiście lub telefonicznie. W trakcie pracy na bieżąco pozostajemy w kontakcie i uwzględniamy Państwa spostrzeżenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i ofertą. Liczymy, iż informacje zawarte w naszym serwisie, oraz wykonane realizacje wzbudzą zaufanie i zachęcą Państwa do zlecenia nam pracy nad swoja reklamą.

Zaufali nam m.in.:

 

Wednesday the 20th. Copyright © 2013 STUDIO MT .